Стоматологічний кабінет «ВАЙТ ДЕНТ»

НАША АДРЕСА:
м. Дніпро, Бульвар Слави 6
Стоматологічний кабінет
«ВАЙТ ДЕНТ»

РОЗКЛАД РОБОТИ:
пн-пт: с 9 до 19 годин,
сб: с 9 до 14 годин,
вс: по домовленості.

Реставрація зубів у Дніпрі з пластичної кераміки преміум класу IPS Impress Direct виробництва Німеччини виконує врач с 30-річним досвідом роботи.

Реставрацію зубів у Дніпрі можна виконати у стоматологічному кабінеті Вайт Дент за адресою: м.Дніпро, Бульвар Слави, 6.

реставрация зубов в днепропетровске
1. Відреставровано верхній ряд зубів

Реставрація зубів у Дніпрі розуміється часто у дуже широкому сенсі і деякі клініки реставрацією зубів називають імплантацію. Тобто установку коронок, протезів, вінірів, мостів та деякі застарілі методи стоматології. При цьому установка коронок, мостів, вінірів і т.п. як правило супроводжується підпилюванням природних зубів та зменшенням їх удільної маси. Це прямо протирічить концепцїї реставрації зубіїв.

реставрация зубов в Днепре
2. Розпочато реставрація нижнього ряду зубів

Реставрація зубів – це максимальне збереження природного матеріалу зуба та його добудовування та моделювання прямо в ротовій порожнині клієнта за допомогою сучасних стоматологічних матеріалів. Для реставрації зубів застосовують два види стоматологічних матеріалів – фотополімери та пластичну кераміку. У чому їхня відмінність?

Термін служби фотополімерного матеріалу (за умови правильного виконання технологічних маніпуляцій) становить близько 5 років. При цьому щорічно необхідно відвідувати стоматолога та підфарбовувати та полірувати поверхню зуба. Оскільки фотополімерний зуб тьмяніє і стає матовим, втрачаючи природний блиск внаслідок поширення поверхневих мікротріщин.

реставрация зубов в днепропетровске
3.Закінчення реставрації зубів

На відміну від фотополімеру лінійний коефіцієнт термічного розширення фотокераміки (пластичної кераміки) значно менше, ніж у фотополімерів. Тому не виникає вторинного карієсу і його не потрібно полірувати та підтримувати, а термін служби зубів, які були реставровані за допомогою пластичної кераміки, становить 15-20 років.

Якщо у вас відколовся або відгнив шматок зуба, якщо у вас заважає жувати занадто великий міжзубний простір або хитаються зуби, то вам потрібна саме реставрація зубів – у вузькому та прямому розумінні цього слова. Якщо у вас збереглося коріння зуба, не поспішайте їх видаляти – їх можна підлікувати і наростити зуб за допомогою найсучаснішого та передового стоматологічного матеріалу – пластичної кераміки преміум класу IPS Impress Direct виробництва Німеччини від всесвітньо відомої компанії Ivoclar VivadentIPS Impress Direct.  Це наногібридний високоестетичний світлозатверджуваний композитний матеріал для пломбування та моделювання зубів.

Ми реально зліпимо вам нові зуби максимально зберігаючи ваш природний матеріал, не спилюючи і не розсвердлюючи його – це і є реставрація зубів. Також ми заповнимо міжзубний простір і вам більше не доведеться мучитися з проблемою застрявання їжі в міжзубному просторі, вирівняємо нерівні зуби, надамо їм здоровий блиск і природну білизну на Ваш вибір, ліквідуємо хитання зуба, зробимо нові зуби за відсутності двох. , Ну і, звичайно, зробимо всі необхідні для успішної реставрації зубів лікувальні процедури.

Реставрація зубів здійснюється із пластичної кераміки преміум-класу IPS Impress Direct виробництва Німеччини, що задовольняє найвищі вимоги до естетики, довговічності та безпеки для здоров’я.
реставрация зубов в днепропетровске
реставрація зубів у Дніпрі

Також ми працюємо з більш доступними матеріалами.

Окрім реставрації ми здійснюємо інші види стоматологічних послуг, але реставраційна стоматологія є нашим головним напрямком. Оскільки такими результатами, які дає наш стоматологічний кабінет, можуть пишатися лише один-два фахівці у Дніпрі.

Якщо Вам потрібно відремонтувати зубні протези, відбілити зуби, поставити вініри або позбутися застрявання їжі в міжзубному просторі, ми також зможемо надати Вам кваліфіковану стоматологічну допомогу.

Реставрацію зубів виконує один із найкращих у Дніпрі лікар стоматолог з досвідом роботи з 1992 року, а раніше, у 1980-х – один із найкращих зубних техніків.
Реставрація зубів – це відновлення цілісності зруйнованих зубів, їх моделювання, протезування та лікування.

Реставрация зубов в ДнепропетровскеСьогодні тренд світової стоматології – це уникнення стоматологічних імплантів, і наша місія – це збереження до старості власних здорових і красивих зубів у наших клієнтів.

Якість наших робіт завжди на висоті та гарантована нашим багаторічним досвідом роботи, дотриманням технології та застосуванням матеріалів, якість яких визнана у всьому світі.

Клієнти нашого стоматологічного кабінету не тільки не звертаються за допомогою до наших шановних конкурентів, а й взагалі не потребують подальших стоматологічних послуг довгі роки після нашого обслуговування.

Ми надаємо європейський рівень якості стоматології за українськими цінами. Наш стоматологічний кабінет відповідає світовим стандартам якості та обладнаний повним комплексом необхідного стоматологічного обладнання.

Реставрація зубів у Дніпрі:

Адреса:

  • м.Дніпро, Бульвар Слави, 6.

Телефони: 

  • +38 056 372 73 14, 
  • +38 067 974 58 04, 
  • +38 095 171 25 95

 

Розклад роботи:

  • понеділок-п’ятниця: з 9 до 19 години,
  • субота: з 9 до 14 години,
  • неділя: за домовленістю.
  •  

Ліцензія:

  • АД № 071162 від 1.11.12 № 45
Реставрация зубов в Днепре Реставрация зубов в Днепре
Реставрация зубов в Днепре Реставрация зубов в Днепре
Відправити питання щодо реставрації зубів у стоматологічному кабінеті “Вайт Дент” можна за допомогою наступної форми:

[contact-form-7 id=”7″ title=”Отправить запрос”]99і

НАША АДРЕСА:

м. Дніпро, Бульвар Слави, 6
Стоматологічний кабінет
«ВАЙТ ДЕНТ»

РОЗКЛАД РОБОТИ:

пн-пт: с 9 до 19 годин,
сб: с 9 до 14 годин,
вс: по домовленості.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ:
+38 067 974 58 04
Viber
What’sApp