Стоматологічний кабінет «ВАЙТ ДЕНТ»

НАША АДРЕСА:
м. Дніпро, Бульвар Слави 6
Стоматологічний кабінет
«ВАЙТ ДЕНТ»

РОЗКЛАД РОБОТИ:
пн-пт: с 9 до 19 годин,
сб: с 9 до 14 годин,
вс: по домовленості.

Реставрація зубів преміум класу. Фото наших реставрацій

Фотографії реставрації зубів у Дніпрі з пластичної кераміки преміум класу IPS Impress Direct виробництва Німеччіни, виконані врачом с 30-річним досвідом роботи. 

Реставрація зубів фото

Наші останні роботи:

Клікнувши на зображенні Ви отримаєте збільшену фотографію до та після реставрації зубів відповідно до обраної картинки. Сторінка з фото реставрації зубів постійно оновлюється – до неї додаються характерні фото нових реставрацій зубів. Нові роботи розміщуються вгорі сторінки.

Реставрация зубов в ДнепреРеставрация зубов в ДнепреРеставрация зубов в ДнепреРеставрация зубов в ДнепреРеставрация зубов в ДнепреРеставрация зубов в ДнепреРеставрация зубов в ДнепреРеставрация зубов в ДнепреРеставрация зубов Днепропетровск Реставрация зубов Днепропетровск Реставрация зубов Днепропетровск Реставрация зубов Днепропетровск Реставрация зубов Днепропетровск Реставрация зубов Днепропетровск Реставрация зубов Днепропетровск

Фотографії робіт реставраційної стоматології, зроблені у кабінеті “Вайт Дент – реставрація зубів у Дніпрі”, з пластичної кераміки преміум-класу IPS Impress Direct.

Окрім реставрації зубів ми виконуємо всі необхідні та супутні стоматологічні процедури, проте саме реставрація, тобто відновлення цілісності, зубів є нашим профільним напрямком.

Багато клінік Дніпропетровська розміщують інформацію про свої послуги під вивіскою “Реставрація зубів”, проте трактують поняття “реставрація” у досить широкому значенні – встановлюють імпланти, коронки, вініри тощо. Хоча правильно під реставрацією розуміти саме відновлення “своїх”, даних природою зубів. Для цього використовують різні матеріали – більш дешеві, але менш довговічні фотополімери і дорожчу, але довговічнішу і безпечнішу фотокераміку. Фотокераміка має менший термічний коефіцієнт лінійного розширення і тому служить набагато довше, ніж фотополімер і з медичної точки зору вона більш безпечна для здоров’я. Фотополімери швидше темніють та менш стійкі до навантажень. Ми застосовуємо для реставрації зубів фотокераміку преміум класу IPS Impress Direct.

На жаль фотографії реставрації зубів виконані не професійним фотографом та без використання професійної техніки, проте всі ці фотографії справжні, зроблені до та після процесу стоматологічної реставрації та виконані саме у нашому стоматологічному кабінеті “Вайт Дент” у м. Дніпро за адресою: Бульвар Слави, 6.

Записатися на прийом можна за телефонами:
  • +38 056 372 73 14, 
  • +38 067 974 58 04, 
  • +38 095 171 25 95
 
Розклад роботи:
  • понеділок-п’ятниця: с 9 до 19 часів,
  • субота: с 9 до 14 часів,
  • неділя: за домовленостю.
Ліцензія:
  • АД № 071162 от 1.11.12 № 45

Читати також:  Реставрация зубов в Днепропетровскеі

НАША АДРЕСА:
м. Дніпро, Бульвар Слави 6
Стоматологічний кабінет
«ВАЙТ ДЕНТ»

РОЗКЛАД РОБОТИ:
пн-пт: с 9 до 19 годин,
сб: с 9 до 14 годин,
вс: по домовленості.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ:
+38 067 974 58 04
Viber
What’sApp